spoj

Съзтезател 248

Информация за участник в електронната тренировъчна състезателна система.

Състезание Задача Дата Резултат Минути
B група за 7-8-9 клас 20 МОБИЛНА ДАЛАВЕРКА A 16.05.2020 10:00 RE 15
B група за 7-8-9 клас 20 МОБИЛНА ДАЛАВЕРКА A 16.05.2020 10:00 RE 17
B група за 7-8-9 клас 20 МОБИЛНА ДАЛАВЕРКА A 16.05.2020 10:00 RE 21
B група за 7-8-9 клас 20 МОБИЛНА ДАЛАВЕРКА A 16.05.2020 10:00 RE 21
B група за 7-8-9 клас 20 МОБИЛНА ДАЛАВЕРКА A 16.05.2020 10:00 RE 22
B група за 7-8-9 клас 20 ДВОИЧНИ ЧИСЛА B 16.05.2020 10:00 CE 39
B група за 7-8-9 клас 20 ДВОИЧНИ ЧИСЛА B 16.05.2020 10:00 CE 41
B група за 7-8-9 клас 20 ДВОИЧНИ ЧИСЛА B 16.05.2020 10:00 CE 47
B група за 7-8-9 клас 20 МОБИЛНА ДАЛАВЕРКА A 16.05.2020 10:00 RE 51
B група за 7-8-9 клас 20 МОБИЛНА ДАЛАВЕРКА A 16.05.2020 10:00 RE 54
B група за 7-8-9 клас 20 ОГРАДА C 16.05.2020 10:00 CE 79
B група за 7-8-9 клас 20 ОГРАДА C 16.05.2020 10:00 CE 80
B група за 7-8-9 клас 20 ОГРАДА C 16.05.2020 10:00 CE 82
B група за 7-8-9 клас 20 ОГРАДА C 16.05.2020 10:00 CE 83
B група за 7-8-9 клас 20 ОГРАДА C 16.05.2020 10:00 CE 83
B група за 7-8-9 клас 20 ОГРАДА C 16.05.2020 10:00 CE 138
B група за 7-8-9 клас 20 ОГРАДА C 16.05.2020 10:00 WA 167
B група за 7-8-9 клас 20 ОГРАДА C 16.05.2020 10:00 WA 212
B група за 7-8-9 клас 20 ОГРАДА C 16.05.2020 10:00 WA 213
C група за 8 клас 15 МНОГОЧОРАПЕНАТА D 17.05.2019 10:00 OK 522954
B група за 9-10 клас 14 ДЮНЕР D 17.05.2019 10:00 WA 522990
B група за 9-10 клас 14 ДЮНЕР D 17.05.2019 10:00 WA 522997
C група за 8 клас 15 ЗАТОПЛЯНЕ A 17.05.2019 10:00 WA 524401
C група за 8 клас 15 ЗАТОПЛЯНЕ A 17.05.2019 10:00 WA 524403
C група за 8 клас 15 ЗАТОПЛЯНЕ A 17.05.2019 10:00 CE 524404
C група за 8 клас 15 ЗАТОПЛЯНЕ A 17.05.2019 10:00 WA 524404
C група за 8 клас 15 ЗАТОПЛЯНЕ A 17.05.2019 10:00 WA 524413
C група за 8 клас 15 ЗАТОПЛЯНЕ A 17.05.2019 10:00 WA 524423
C група за 8 клас 15 ЗАТОПЛЯНЕ A 17.05.2019 10:00 WA 524429
C група за 8 клас 15 ЗАТОПЛЯНЕ A 17.05.2019 10:00 PE 524431
C група за 8 клас 15 ЗАТОПЛЯНЕ A 17.05.2019 10:00 OK 524431